top of page

2022-07-29

SPEEDWAY draugystė su Inbank Lietuva

Liepos 17 dieną turėjome nuostabų, nuotykių kupiną ir adrenalino užkurtą privatų, rekordinio dydžio Inbank Lietuva renginį mūsų kartodrome. 🏎💨 Visos dienos renginys su 140 žmonių, burzgiančių kartingais didžiausime Lietuvos kartodrome - tai geros nuotaikos užtaisas. Džiaugiamės galėdami pasidalinti šia #SPEEDWAYKARTODROMAS ir Inbank Lietuva draugyste kartu su Jumis!🫶🏻


Speedway kartodromas kviečia pas save į svečius. Sukursime pačią geriausią aplinką Jūsų įsimintinoms akimirkoms. Laikas „team building“? Įmonės vakarėliui?


Maloniems adrenalino protrūkiams - didžiausias kartingų parkas Lietuvoje, apgaubtas gamtos. Ir tai nėra vienintelis išskirtinumas, pas mus rasite erdvią automobilių parkavimo aikštelę (tilps visa Jūsų kompanija) ir talpią lauko terasą įspūdžių dalinimuisi.


Mes pasirūpinsime ne tik puikiai praleistu laiku lenktynių trasoje, bet ir skaniu maistu - bendradarbiaujame su patikrintais maisto vagonėliais ir vieno kąsnio užkandžių tiekėjais. Vietoje siūlome atsigaivinti gaiviaisiais gėrimais ar žvarbią dieną susišildyti skania kava ar arbata. Užklausą dėl renginio galite užpildyti skiltyje „PASLAUGOS“.


Iki susiburzgimo!

Nuotraukų galerija

bottom of page